Detal/Hurt

DETAL

Prowadzimy detaliczną sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych do różnego typu motocykli i skuterów.

Specjalizujemy się w częściach do dawnych jednośladów, takich jak polskie: WSK, Romet, niemieckie: ETZ, Simson, czeskie: Jawa, Jawka.

U nas zaopatrzycie się także w inne części i akcesoria jak: akumulatory, ogumienie, żarówki, łożyska, pierścienie, linki, zębatki, łańcuchy itp.

Wymagającym Klientom, miłośnikom jednośladów oferujemy zakup produktów wykonanych specjalnie dla właścicieli motocykli takich jak: doskonała odzież, obuwie czy okulary wysokiej jakości, różnego rodzaju akcesoria i gadżety motocyklowe, jak również szereg produktów ułatwiających jazdę i zwiększających jej komfort.

Sprowadzamy towar na indywidualne zamówienia od sprawdzonych producentów z Polski, Niemiec i Tajwanu.

HURT

Prowadzimy hurtową sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych do różnego typu motocykli i skuterów.

Specjalizujemy się w częściach do dawnych jednośladów, takich jak polskie: WSK, Romet, niemieckie: ETZ, Simson, czeskie: Jawa, Jawka.

Odbiorcom hurtowym możemy zaproponować niższe ceny w zależności od ilości zamawianego towaru. Oferujemy także inne części i akcesoria metalowe poszukiwane przez Klientów nie tylko w dziedzinie motoryzacji.

W naszej ofercie są również akcesoria motocyklowe dla Klientów wymagających i zasobnych. Dostarczymy doskonałą odzież, obuwie czy okulary wysokiej jakości przeznaczone dla poprawy komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Sprowadzamy towar na indywidualne zamówienia. Nasi dostawcy to sprawdzeni producenci z Polski, Niemiec i Tajwanu.